רוקדים המרכז לריקודי עם
שלום אורח , הינך 1 מתוך 56 באתר הנך נמצא כאן:   חנות רוקדים --> רכישת סט שלם

רכישת סט שלם


 
קבצי אודיו (mp3):

     סט שלם של כל הריקודים בקבצי MP3, המכילים בתוכם מידע רב: שנת חיבור, השמות של מחבר הריקוד, הזמר/המבצע, המלחין, המשורר, שם השיר המקורי ושנת החיבור. הם מחולקים לספריות לפי סוגי הריקודים ועם ביצועים שונים להרבה ריקודים, כ-6,600 קבצים שונים - 2490 ₪ + מע"מ בלבד!!!. 

 

קבצי וידיאו (Mp4):

     באתר רוקדים למעלה מ-4,800 (משתנה)  סרטוני וידיאו עם הדרכת הריקודים בפורמט  .mp4 גם אליהם מוכנסים כל הנתונים כמו בקבצי המוזיקה. ניתן לרכוש את הסט המלא במחיר של 0.95 ₪ + מע"מ בלבד, לכל קובץ (במקום 4 ש"ח באתר).

     הסט המלא מגיע על דיסק נייד, קטן מקופסת סיגריות!!!  (מתנה עבורך בשווי 350 ₪!!!). בכל קובץ נצרב שמך המלא המעיד שהקובץ שלך.

     בהתאם לחוקי זכויות יוצרים, הקבצים הנם עבור האדם הרוכש בלבד לשימושו האישי. ברכישתם הנך מתחייב שלא להעתיקם לאחרים ולא להעלותם לאינטרנט.

     תוכל לקבל 50% הנחה ברכישת הסט המלא באם תצטרף ל"הוראת קבע" לקבלת כל מוצר חדש בסדרת "רוקדים", מיד עם הופעתו וב-50% הנחה. פרטים אסביר בשיחת טלפון.

 הצעה זו כדאית לך כי:

א. חוסך המון כסף (זול יותר מכל צורת רכישה אחרת).

ב. חוסך ה....מ....ו....ן....  זמן חיפוש, הורדה ושמירה של הריקוד בו אתה חפץ.

     על מנת להזמין את הסט אנא כתוב את הזמנתך בעמוד צור קשר: ובשדה "הערות" כתוב "הזמנת סט ריקודים מלא", ואני אצור עמך קשר טלפוני.חזרה לראש העמוד